Seznam pravidelných aktivit pro nadané

Za  provedení či kvalitu konkrétních běhů aktivit odpovídají jejich organizátoři.

Vzdělávací aktivity pro pedagogy  v programové nabídce NIDV.

Filtr aktivit

Cílová skupina
Forma
Kraj
Obor
Typ aktivity
Typ vzdělávání
Název aktivity:
Popis aktivity:
Probíhající v období: -
Datum do:
Datum od:

Aktivity se neřadí podle data konání. Použijte filtr v levém sloupci pro výpis dle uvedených kategorií - zaklikněte v levém sloupci kritéria vyhledávání a stiskněte tlačítko Filtrovat zcela dole.

 

Chybí v přehledu vaše aktivity? Založte si účet a vkládejte oznámení a pozvánky na své aktivity sami. Vkládání aktivit zde.

Přehled aktivit

selTitle=
selDescr=
selCategoryIds=[]
tagIds=[11439]
expandos={}
expandoIntervals={}
RESULT = 2014 items, page=1, ipp=10
Celkem nalezeno 2014 záznamů.
<< první < předchozí další > poslední >> Položek na stránce:
Khanova škola přírodní a humanitní vědy pro děti
46. Fluorescenční noc – Stromeček 14.12. – 16.12.2018
Seminář pro podporu nadání -Vyhledávání a identifikace nadání Vzdělávací program vznikl a je realizován ve spolupráci s Mensou ČR. Program navazuje na systematický úvod do problematiky péče o nadání ve škole. Představuje účastníkům problematiku vyhledávání a identifikace nadání jako klíčovou oblast systému péče o nadání ve škole.
Systematický úvod do problematiky nadání - specificky se zaměřením na problematiku středních škol Úvodní ze série kurzů určených pro školní koordinátory péče o nadání, kurz inspirativní pro všechny zájemce péče o nadané na SŠ.
Setkání členů a příznivců Dětské Mensy pro juniory
Seminář pro podporu nadání -Skryté nadání Program vychází z aktuálních vědeckých zdrojů o skrytém nadání. Seminář nabídne zamyšlení se nad rolí školy při vyhledávání nadaných žáků, zamyšlení se, jakou roli v procesu vyhledávání hraje role učitele profesionála
První světová válka a vznik Československa První světová válka a vznik Československa - čeští vojáci na obou stranách front Velké války (pro základní školy)
Setkání Junior Mensy (15–25 let) Setkání starších členů Dětské Mensy a mladších členů dospělé Mensy ČR. Minimální věk účastníků je 15 let, doporučený věk do 25 let.
Připomínka dne veteránů Tvořivé dílny ve Vodní tvrzi Jeseník
Sbohem, monarchie. Habsburské mocnářství 1804 – 1918 Netradiční vzpomínku na habsburskou říši připravila Vědecká knihovna v Olomouci a Pevnost poznání. Od 4. listopadu 2018 se mohou lidé podívat na výstavu nazvanou Sbohem, monarchie. Habsburské mocnářství 1804–1918 a zároveň navštívit pravou vídeňskou kavárnu. Bohatý interaktivní program připomene, že naše české země byly součástí velké říše, kterou obývaly rozmanité národy.
Celkem nalezeno 2014 záznamů.
<< první < předchozí další > poslední >> Položek na stránce: