Seznam pravidelných aktivit pro nadané

Za  provedení či kvalitu konkrétních běhů aktivit odpovídají jejich organizátoři.

Vzdělávací aktivity pro pedagogy  v programové nabídce NIDV.

Filtr aktivit

Cílová skupina
Forma
Kraj
Obor
Typ aktivity
Typ vzdělávání
Název aktivity:
Popis aktivity:
Probíhající v období: -
Datum do:
Datum od:

Aktivity se neřadí podle data konání. Použijte filtr v levém sloupci pro výpis dle uvedených kategorií - zaklikněte v levém sloupci kritéria vyhledávání a stiskněte tlačítko Filtrovat zcela dole.

 

Chybí v přehledu vaše aktivity? Založte si účet a vkládejte oznámení a pozvánky na své aktivity sami. Vkládání aktivit zde.

Přehled aktivit

selTitle=
selDescr=
selCategoryIds=[]
tagIds=[11439]
expandos={}
expandoIntervals={}
RESULT = 2057 items, page=1, ipp=10
Celkem nalezeno 2057 záznamů.
<< první < předchozí další > poslední >> Položek na stránce:
Pobytové Mensa campy na jižní Moravě Mensa ČR připravila na celé období letních prázdnin pro nadané děti širokou nabídku pobytových campů, které jsou zaměřeny jako zábavně-vzdělávací campy na rozvoj rozumových a sociálních schopností s volitelným programem. Campy jsou určeny pro věkovou skupinu 8–22 let (bližší informace u anotace jednotlivých campů).
Na cestě s Bobem Dylanem Na cestě s Bobem Dylanem - Edukační lektorovaný program k výstavě Bob Dylan on the road
Vyprávěj Výstava: školáci se nechali inspirovat seriálem "Vyprávěj"
Khanova škola přírodní a humanitní vědy pro děti
Fyzikální jarmark v Liberci V úterý 18. 12. 2018 proběhne před Aulou TUL v budově G v době od 8:15 do 11:30 hodin již tradiční Fyzikální jarmark pro prvňáčky libereckých základních škol.
46. Fluorescenční noc – Stromeček 14.12. – 16.12.2018
Seminář pro podporu nadání -Vyhledávání a identifikace nadání Vzdělávací program vznikl a je realizován ve spolupráci s Mensou ČR. Program navazuje na systematický úvod do problematiky péče o nadání ve škole. Představuje účastníkům problematiku vyhledávání a identifikace nadání jako klíčovou oblast systému péče o nadání ve škole.
Systematický úvod do problematiky nadání - specificky se zaměřením na problematiku středních škol Úvodní ze série kurzů určených pro školní koordinátory péče o nadání, kurz inspirativní pro všechny zájemce péče o nadané na SŠ.
Setkání členů a příznivců Dětské Mensy pro juniory
Seminář pro podporu nadání -Skryté nadání Program vychází z aktuálních vědeckých zdrojů o skrytém nadání. Seminář nabídne zamyšlení se nad rolí školy při vyhledávání nadaných žáků, zamyšlení se, jakou roli v procesu vyhledávání hraje role učitele profesionála
Celkem nalezeno 2057 záznamů.
<< první < předchozí další > poslední >> Položek na stránce: