Portál je centrálním bodem Systému podpory nadání, jehož cílem je maximální rozvoj a plné využití potenciálu každého dítěte, žáka, studenta. Systém zahrnuje oblasti formálního, zájmového i neformálního vzdělávání. Systém podpory nadání vychází z Koncepce podpory rozvoje nadání a péče o nadané na období let 2014 – 2020.

Páteří systému jsou Krajské sítě podpory nadání

Praha a střední Čechy Jihlava Pardubice Hradec Králové Liberec Ústí nad Labem Karlovy Vary Plzeň České Budějovice Brno Zlín Olomouc Ostrava Klikněte na kraj.Klikněte na kraj.

Do systému jsou zařazeny Soutěže a přehlídky v zájmovém vzdělávání, program Talnet, průběžně se zařazují další aktivity. 

Tento portál vznikl v projektu Systém péče o nadané v přírodních vědách PERUN (Péče, rozvoj, uplatnění nadání) realizovaného Národním institutem pro další vzdělávání.

Aktuální příspěvky

« Zpět

Cyklus workshopů Stanice techniků DDM Praha propojující moderní umění a nové technologie

Zajímáte se o moderní umění a chcete zároveň poznat nové technologie? Buďte u vzniku nového projektu Stanice techniků DDM hl. m. Prahy! V rámci galerie Inkubátor proběhne cyklus víkendových workshopů, které budou propojovat moderní umění s novými technologiemi.V rámci víkendových workshopů vzniknou odbornostně (výtvarné umění a moderní technologie - Arduino) smíšené skupinky, které budou vytvářet interaktivní výstavu pro výstavní prostor galerie Inkubátor. 

 

Workshopy se uskuteční: 10. a 11. 11., 1. a 2. 12. a 15. a 16. 12. ve Stanici techniků DDM hl. m. Prahy!

 

Pro více info a přihlášení kontaktujte prosím Bc. Zuzana Chabovou na emailu chabova@ddmpraha.cz.


Napište nám

Chcete zveřejnit informace o svých aktivitách?

Chcete představit svou organizaci, školu, projekt?

Máte tipy na informace, které by mohly zajímat ostatní uživatele?

Máte pocit, že na stránkách něco chybí?

Napište nám na tutr@nidv.cz