Portál je centrálním bodem Systému podpory nadání, jehož cílem je maximální rozvoj a plné využití potenciálu každého dítěte, žáka, studenta. Systém zahrnuje oblasti formálního, zájmového i neformálního vzdělávání. Systém podpory nadání vychází z Koncepce podpory rozvoje nadání a péče o nadané na období let 2014 – 2020.

Páteří systému jsou Krajské sítě podpory nadání

Praha a střední Čechy Jihlava Pardubice Hradec Králové Liberec Ústí nad Labem Karlovy Vary Plzeň České Budějovice Brno Zlín Olomouc Ostrava Klikněte na kraj.Klikněte na kraj.

Do systému jsou zařazeny Soutěže a přehlídky v zájmovém vzdělávání, program Talnet, průběžně se zařazují další aktivity. 

Tento portál vznikl v projektu Systém péče o nadané v přírodních vědách PERUN (Péče, rozvoj, uplatnění nadání) realizovaného Národním institutem pro další vzdělávání.

Aktuální příspěvky

Jarní exkurze do světa vědy

Akademie věd zve zájemce v rámci týdne vědy a techniky na květnové a červnové exkurze, které nabízejí následující vědecké ústavy:

Konference s nobelisty

Kancelář Akademie věd ČR společně s Ústavem organické chemie a biochemie AV ČR a izraelským velvyslanectvím v Praze pořádá multidisciplinární konferenci „Prague Nobel Get-Together“

Den země s Akademií věd ČR

Mezinárodní Den Země se slaví po celém světě každoročně 22. dubna již od roku 1971. I Akademie věd ČR se k těmto oslavám připojuje a v měsíci dubnu pořádá několik akcí zaměřených na vědy o Zemi.
Je zobrazeno 3 265 - 3 267 položek z celkového počtu 3 419.
Položek na stránku 3
  1 140

Napište nám

Chcete zveřejnit informace o svých aktivitách?

Chcete představit svou organizaci, školu, projekt?

Máte tipy na informace, které by mohly zajímat ostatní uživatele?

Máte pocit, že na stránkách něco chybí?

Napište nám na tutr@nidv.cz