Portál je centrálním bodem Systému podpory nadání, jehož cílem je maximální rozvoj a plné využití potenciálu každého dítěte, žáka, studenta. Systém zahrnuje oblasti formálního, zájmového i neformálního vzdělávání. Systém podpory nadání vychází z Koncepce podpory rozvoje nadání a péče o nadané na období let 2014 – 2020.

Páteří systému jsou Krajské sítě podpory nadání

Praha a střední Čechy Jihlava Pardubice Hradec Králové Liberec Ústí nad Labem Karlovy Vary Plzeň České Budějovice Brno Zlín Olomouc Ostrava Klikněte na kraj.Klikněte na kraj.

Do systému jsou zařazeny Soutěže a přehlídky v zájmovém vzdělávání, program Talnet, průběžně se zařazují další aktivity. 

Tento portál vznikl v projektu Systém péče o nadané v přírodních vědách PERUN (Péče, rozvoj, uplatnění nadání) realizovaného Národním institutem pro další vzdělávání.

Aktuální příspěvky

Letní škola mladých vědců v Brně - srpen 2012

Ve dnech 19.-24. srpna 2012 se bude v Brně konat Letní škola mladých vědců kterou pořádá Sdružení na podporu talentované mládeže...

Člověk má 8 druhů inteligence

Nebuďte nešťastní, že vám třeba nejde matematika, existuje totiž více typů inteligence. Každý v sobě máme 8 typů inteligence, a to v různém poměru.

Péče o nadané neznamená pěstování elit

V poslední době jako by se roztrhl pytel se školami, které se chtějí věnovat nadaným. Móda, nebo snaha přitáhnout do školy děti z širokého okolí?
Je zobrazeno 3 349 - 3 351 položek z celkového počtu 3 568.
Položek na stránku 3
  1 190

Napište nám

Chcete zveřejnit informace o svých aktivitách?

Chcete představit svou organizaci, školu, projekt?

Máte tipy na informace, které by mohly zajímat ostatní uživatele?

Máte pocit, že na stránkách něco chybí?

Napište nám na tutr@nidv.cz