Portál je centrálním bodem Systému podpory nadání, jehož cílem je maximální rozvoj a plné využití potenciálu každého dítěte, žáka, studenta. Systém zahrnuje oblasti formálního, zájmového i neformálního vzdělávání. Systém podpory nadání vychází z Koncepce podpory rozvoje nadání a péče o nadané na období let 2014 – 2020.

Páteří systému jsou Krajské sítě podpory nadání

Praha a střední Čechy Jihlava Pardubice Hradec Králové Liberec Ústí nad Labem Karlovy Vary Plzeň České Budějovice Brno Zlín Olomouc Ostrava Klikněte na kraj.Klikněte na kraj.

Do systému jsou zařazeny Soutěže a přehlídky v zájmovém vzdělávání, program Talnet, průběžně se zařazují další aktivity. 

Tento portál vznikl v projektu Systém péče o nadané v přírodních vědách PERUN (Péče, rozvoj, uplatnění nadání) realizovaného Národním institutem pro další vzdělávání.

Aktuální příspěvky

Příměstskě zábavně-vzdělávací campy rozvoje schopností s volitelným programem

Centrum nadání nabízí též příměstské zábavně-vzdělávací campy rozvoje schopností s volitelným programem - d oporučený věk dětí je 6 - 16 let.   Termíny: 3. - 7. 8....

Zábavně-vzdělávací campy rozvoje rozumových schopností s volitelným programem

Centrum nadání  nabízí pobytové zábavně-vzdělávací campy rozvoje rozumových schopností s volitelným programem. Termíny: a) 5. 7. - 12. 7. 2015   doporučený věk 8...
Je zobrazeno 2 005 - 2 007 položek z celkového počtu 3 363.
Položek na stránku 3
  1 121

Napište nám

Chcete zveřejnit informace o svých aktivitách?

Chcete představit svou organizaci, školu, projekt?

Máte tipy na informace, které by mohly zajímat ostatní uživatele?

Máte pocit, že na stránkách něco chybí?

Napište nám na tutr@nidv.cz