Aktuality k soutěžím

« Zpět

Kontakty SP

Kontakt na tajemníka soutěže

Pro komunikaci s tajemníkem soutěže, prosím používejte  tuto adresu.

Národní institut pro další vzdělávání

Mgr. Štěpán Peterka

Senovážné nám. 25

110 30 Praha 1

Tel.: +420 722 967 630; 222 122 213

E-mail: peterka@nidv.cz

 

Krajští koordinátoři

Seznam krajských koordinátorů Soutěžě v programování,  zájemci o tuto soutěž se mohou přihlásit u příslušného krajského koordinátora.

Adresář krajských organizátorů:

Kraj

Organizátor krajského kola

Telefon, e-mail, web

PRAHA
STŘEDOČESKÝ

Tereza Šimčíková
DDM Praha 2 - Stanice techniků Vyšehrad
Slezská 920/21
120 00 Praha 2

tel.: 224 920 805; 724 811 818
tereza.simcikova@ddm-ph2.cz
http://www.ddm-ph2.cz/souteze
;

ÚSTECKÝ

 

Mgr. Kamil Balín
Střední průmyslová škola Ústí nad Labem; středisko Stříbrníky, Výstupní 3219/2,
400 11 Ústí nad Labem

 

tel.:475 572 269; 604 129 289
kamilbalin@spsul.cz

LIBERECKÝ

 

Bc. Natalie Kresslová
Dům dětí a mládeže Větrník
Riegrova 16, 460 01 Liberec

tel.: 485 102 433; 602 469 162
natalie.kresslova@ddmliberec.cz
www.ddmliberec.cz

PLZEŇSKÝ

David Adam
Mgr. et Mgr. Milan Severa
Stanice mladých techniků
sady Pětatřicátníků 3, 301 24 Plzeň

tel. +420 730 932 166
mail@david-adam.cz
tel. +420 777 495 744
severa@radovanek.cz
http://www.radovanek.cz

KARLOVARSKÝ

Petr Brož
Gymnázium Cheb
Nerudova 7, 350 40 Cheb

tel.: 739 322 319; 739 322 466
broz@gymcheb.cz
www.gymcheb.cz

JIHOČESKÝ

Ing. Cyril Macho
M-Tes;
U Výstaviště 1429
370 05 České Budějovice

tel.: 385 310 201; 777 331 614
macho@m-tes.cz
www.m-tes.cz

VYSOČINA

Kamil Svoboda
Dům dětí a mládeže Třebíč
příspěvková organizace
T. Bati 1084, 674 01 Třebíč

tel.: 605 437 805
svoboda@ddmtrebic.cz
www.ddmtrebic.cz

KRÁLOVÉHRADECKÝ

Mgr. Vladislav Zubr
Dům dětí a mládeže
Rautenkrancova 1241,
500 03 Hradec Králové

tel.: 495 514 531 /l.111; 777 758 433
V.Zubr@barak.cz
www.barak.cz

PARDUBICKÝ

Soňa Petridesová
DDM ALFA Pardubice - Polabiny, Družby 334; korespondenční adresa: DELTA, Gorkého 2658, 530 02 Pardubice

tel.: 466 301 011; 605 268 303
sona.petridesova@ddmalfa.cz

JIHOMORAVSKÝ

Bc. Jana Konečná Horká
KrÚ JMK, oddělení prevence a volnočasových aktivit
Žerotínovo nám. 3, pracoviště: Cejl 73,
601 82 Brno

Mgr. Antonovičová Zdeňka
SVČ Lužánky, Lidická 50
658 12  Brno

tel.:541 658 306
e-mail: konecna.jana@kr-jihomoravsky.cz

 

tel.: 549 524 124; 723 368 276
zdenka@luzanky.cz
www.luzanky.cz

ZLÍNSKÝ

RNDr. Drahoslav Viktorýn
Gymnázium J. A. Komenského
Komenského 169, 688 31 Uherský Brod

tel.: 572 633 085; 605 275 803
viktoryn@gjak.cz
www.gjak.cz

OLOMOUCKÝ

Ing. Josef Kolář
VOŠ a SPŠ elektrotechnická Olomouc
Božetěchova 3, 772 00 Olomouc

tel.: 585 208 120;
kolar@spseol.cz
www.spseol.cz

MORAVSKOSLEZSKÝ

Mgr. Kateřina Hořejší
Bc. David Ulrich
Dům dětí a mládeže
M. Majerové 1722/23,
708 00 Ostrava-Poruba

tel.: 596 935 025, 725 037 080
reditel@ddmporuba.cz
725 037 084;
david.ulrich@ddmporuba.cz
www.ddmporuba.cz

 

 


Archiv

Archiv soutěží naleznete zde