Jihomoravská síť podpory nadání

Koordinátor podpory nadání

Mgr. Stanislav Sýkora, Ph.D.

e-mail: sykora@nidv.cz

mobil: 778 528 449

Krajská koordinační skupina (KKS) je vytvářena spolupracujícími subjekty na krajské úrovni. Součástí této skupiny (jedná se o užší skupinu, než KSPN) je zastupce krajského úřadu, čtyři zástkupkyně pedagogicko-psychologických poraden (2x speciální pedagogika, 2x psychologie), zástupkyně České školní inspekce, dva pedagové/metodici a zástupce regionální inovační strategie. Výsadou KKS je spoluvytvářet vhodnou politiku kraje, která bude optimálně využívat místních zdrojů, možností a potenciálů k podpoře rozvoje nadání.

Krajská síť podpory nadání (KSPN) sdružuje jednotlivé aktéry v kraji, kteří přímo pracují s cílovými skupinami (děti, žáci, pedagogové, experti) nebo poskytují podporu aktivitám pro ně.

Je organizována a vedena krajským koordinátorem podpory nadání (dále koordinátor PN), který na doporučení centrálního pracoviště upravuje podmínky členství v síti v konkrétním kraji. Koordinátor PN je jmenován ředitelkou NIDV. Síť realizuje spolupráci mezi subjekty v daném kraji.

Registrace do KSPN Jihomoravského kraje je v kompetenci krajského koordinátora. Zažádat o registraci můžete prostřednictvím online formuláře.

Metodické materiály pro učitele a rodiče (formální a volnočasové):

http://talentovani.cz/metodicke-materialy

Aktuality Jihomoravský kraj

Matematické principy úprav digitálních fotografií

JCMM, které se stalo SPONOU s oborem excelence matematika připravilo T-exkurzi s názvem Matematické principy úprav digitálních fotografií.

Prozkoumejte toxické látky v prostředí, zapište se na kurz v Brně

Otevřená věda a Centrum pro výzkum toxických látek v prostředí Masarykovy univerzity v Brně pořádají jednodenní kurzy Vědecké souvislosti environmentálních problémů určené pro studenty 3. ročníků...

Science Café Brno: Co přinesl výzkum telomer kromě nenaplněných očekávání?

Junior Science Café je cyklus neformálních diskuzních setkání vědců a mladých lidí ve věku zhruba 13–19 let. Projekt vychází z konceptu popularizace vědy Science Café, který se v České...

Šifrovací soutěž Technoplaneta

Právě nyní je možno zaregistrovat tým do dětské šifrovací soutěže Technoplaneta.

Užij si 120 hodin bádání a vyřeš kvalifikační úlohy - soutěž N-Trophy - 7. 2. 2013

N-trophy je soutěž plná experimentů a bádání odehrávající se v unikátním prostoru laboratoří kampusu Masarykovy univerzity v Brně. Účastní se jí tříčlenné týmy složené ze studentů středních škol z...
Je zobrazeno 366 - 370 položek z celkového počtu 394.
Položek na stránku 5
  79