Jihomoravská síť podpory nadání

Koordinátor podpory nadání

Mgr. Dana Veselá, Ph.D.

e-mail: vesela.d@nidv.cz

tel: 543 541 270

Krajská koordinační skupina (KKS) je vytvářena spolupracujícími subjekty na krajské úrovni. Součástí této skupiny (jedná se o užší skupinu, než KSPN) je zastupce krajského úřadu, čtyři zástkupkyně pedagogicko-psychologických poraden (2x speciální pedagogika, 2x psychologie), zástupkyně České školní inspekce, dva pedagové/metodici a zástupce regionální inovační strategie. Výsadou KKS je spoluvytvářet vhodnou politiku kraje, která bude optimálně využívat místních zdrojů, možností a potenciálů k podpoře rozvoje nadání.

Krajská síť podpory nadání (KSPN) sdružuje jednotlivé aktéry v kraji, kteří přímo pracují s cílovými skupinami (děti, žáci, pedagogové, experti) nebo poskytují podporu aktivitám pro ně.

Je organizována a vedena krajským koordinátorem podpory nadání (dále koordinátor PN), který na doporučení centrálního pracoviště upravuje podmínky členství v síti v konkrétním kraji. Koordinátor PN je jmenován ředitelkou NIDV. Síť realizuje spolupráci mezi subjekty v daném kraji.

Registrace do KSPN Jihomoravského kraje je v kompetenci krajského koordinátora. Zažádat o registraci můžete prostřednictvím online formuláře.

Metodické materiály pro učitele a rodiče (formální a volnočasové):

http://talentovani.cz/metodicke-materialy

Aktuality Jihomoravský kraj

Pozvánka na přednášku do Brna "Chemie, vesmír a tak vůbec"

Jihomoravské centrum pro mezinárodní mobilitu rozjelo v Brně Junior Science Café. Popularizační přednášky a diskuze o vědeckých tématech a vědeckém životě upravené pro studenty středních škol a...

Robotiáda - blíží se uzávěrka registrace soutěžících

Jedná se o stavění robota z lega, funkčního, co se dá naprogramovat. Ukončení registrace soutěžících je 31.1.2014. Finále robosoutěže proběhne v Brně 8. března 2014.

Den otevřených dveří a testování IQ (i pro veřejnost) na Gymnáziu Matyáše Lercha v Brně

Všichni zájemci jsou zváni na Den otevřených dveří na brněnském Gymnáziu Matyáše Lercha, který se bude konat v úterý 4. února 2014. Zájemci si mohou nechat otestovat IQ prostřednictvím oficiálních...

Testování IQ pro veřejnost v ZŠ Didaktis Brno

7. a 8.2. 2014 bude v ZŠ a MŠ DIDAKTIS, Mlýnská 44, Brno probíhat testování IQ dětí od 5 do 13 let a testování IQ dospělých od 14 do 100 let.

Šifrování pro malé i velké 25.2.2014 v ZŠ Didaktis v Brně

Základní škola Didaktis, s. r. o., ve spolupráci s Mensou ČR založila Klub nadaných dětí, jehož první aktivity započnou v únoru 2014. Účelem Klubu je podchytit skupinu dětí, u nichž se výrazné...
Je zobrazeno 366 - 370 položek z celkového počtu 421.
Položek na stránku 5
  85