Jihomoravská síť podpory nadání

Koordinátor podpory nadání

Mgr. Dana Veselá, Ph.D.

e-mail: vesela.d@nidv.cz

tel: 543 541 270

Krajská koordinační skupina (KKS) je vytvářena spolupracujícími subjekty na krajské úrovni. Součástí této skupiny (jedná se o užší skupinu, než KSPN) je zastupce krajského úřadu, čtyři zástkupkyně pedagogicko-psychologických poraden (2x speciální pedagogika, 2x psychologie), zástupkyně České školní inspekce, dva pedagové/metodici a zástupce regionální inovační strategie. Výsadou KKS je spoluvytvářet vhodnou politiku kraje, která bude optimálně využívat místních zdrojů, možností a potenciálů k podpoře rozvoje nadání.

Krajská síť podpory nadání (KSPN) sdružuje jednotlivé aktéry v kraji, kteří přímo pracují s cílovými skupinami (děti, žáci, pedagogové, experti) nebo poskytují podporu aktivitám pro ně.

Je organizována a vedena krajským koordinátorem podpory nadání (dále koordinátor PN), který na doporučení centrálního pracoviště upravuje podmínky členství v síti v konkrétním kraji. Koordinátor PN je jmenován ředitelkou NIDV. Síť realizuje spolupráci mezi subjekty v daném kraji.

Registrace do KSPN Jihomoravského kraje je v kompetenci krajského koordinátora. Zažádat o registraci můžete prostřednictvím online formuláře.

Metodické materiály pro učitele a rodiče (formální a volnočasové):

http://talentovani.cz/metodicke-materialy

Aktuality Jihomoravský kraj

STUDENT EEICT 2014

Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií FEKT VUT v Brně společně s Fakultou informačních technologií FIT VUT v Brně pořádají v akademickém roce 2013/14 jubilejní 20. ročník konference a...

8. ročník soutěže pro INTERdisiplinárně SOutěživé Bytosti

InterSoB je zábavná a poučná jednodenní soutěž středoškolských studentů, při které máte možnost podívat se netradičním způsobem do zákulisí Masarykovy univerzity a vyzkoušet si své schopnosti v...

Workshop lektorů

Dne 26.2.2014 proběhne workshop lektorů ZŠ, jehož cílem je zhodnocení 1. běhu stimulačně-obohacujícího kurzu a vzájemné sdílení zkušeností.

FYKOSí Fyziklání - 8. ročník

Baví vás fyzika? Máte rádi týmové soutěže? Neváhejte a poskládejte až pětičlenný tým na FYKOSí Fyziklání.

Pozvánka na přednášku do Brna "Chemie, vesmír a tak vůbec"

Jihomoravské centrum pro mezinárodní mobilitu rozjelo v Brně Junior Science Café. Popularizační přednášky a diskuze o vědeckých tématech a vědeckém životě upravené pro studenty středních škol a...
Je zobrazeno 381 - 385 položek z celkového počtu 440.
Položek na stránku 5
  88