Jihomoravská síť podpory nadání

Koordinátor podpory nadání

Mgr. Dana Veselá, Ph.D.

e-mail: vesela.d@nidv.cz

tel: 543 541 270

Krajská koordinační skupina (KKS) je vytvářena spolupracujícími subjekty na krajské úrovni. Součástí této skupiny (jedná se o užší skupinu, než KSPN) je zastupce krajského úřadu, čtyři zástkupkyně pedagogicko-psychologických poraden (2x speciální pedagogika, 2x psychologie), zástupkyně České školní inspekce, dva pedagové/metodici a zástupce regionální inovační strategie. Výsadou KKS je spoluvytvářet vhodnou politiku kraje, která bude optimálně využívat místních zdrojů, možností a potenciálů k podpoře rozvoje nadání.

Krajská síť podpory nadání (KSPN) sdružuje jednotlivé aktéry v kraji, kteří přímo pracují s cílovými skupinami (děti, žáci, pedagogové, experti) nebo poskytují podporu aktivitám pro ně.

Je organizována a vedena krajským koordinátorem podpory nadání (dále koordinátor PN), který na doporučení centrálního pracoviště upravuje podmínky členství v síti v konkrétním kraji. Koordinátor PN je jmenován ředitelkou NIDV. Síť realizuje spolupráci mezi subjekty v daném kraji.

Registrace do KSPN Jihomoravského kraje je v kompetenci krajského koordinátora. Zažádat o registraci můžete prostřednictvím online formuláře.

Metodické materiály pro učitele a rodiče (formální a volnočasové):

http://talentovani.cz/metodicke-materialy

Aktuality Jihomoravský kraj

Roboti ve školách Jihomoravského kraje

V rámci projektu Od studenta k vědci vznikly na 16 školách v Jihomoravském kraji robotické kroužky. Týmy z jednotlivých kroužků budou mít čas do jara, aby své roboty naučily ty nejzapeklitější...

Veletrh Gaudeamus Brno 2013 - Věda pro život

XX. ročník EVROPSKÉHO VELETRHU POMATURITNÍHO A CELOŽIVOTNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ proběhne 5. - 8. listopadu 2013 na brněnském výstavišti (pavilony G1 & G2), a to denně 8:00 - 16:00 hodin.

Věda v novém kabátě

Techmania Science Center vyhlašuje soutěž pro talentované mladé lidi, kteří mají nápady, jak využít moderní technologie v oblečení.

Přihlaste se na celostátní seminář Tvůrčí dílna řešitelů SOČ a konzultantů 2013

Od 31.10. se v Brně koná celostátní seminář Tvůrčí dílna řešitelů SOČ a konzultantů 2013, který je určen především začínajícím a mírně pokročilým studentům. Formou praktických lekcí a workshopů se...

Univerzita získala miliony na mladé vědce

Vytvořit několik desítek nových pracovních míst pro čerstvě vystudované absolventy doktorského studia, takzvané postdoky, umožní projekt Masarykovy univerzity. Univerzita si od něj slibuje další...
Je zobrazeno 431 - 435 položek z celkového počtu 476.
Položek na stránku 5
  96