Liberecká síť podpory nadání

Koordinátorka krajské sítě podpory nadání

PhDr. Iva Šeflová

email: seflova@nidv.cz
tel: 482 360 516

mobil: 770 130 512

Krajská síť podpory nadání sdružuje subjekty, které oblast nadání podporují. O naplňování cílů a o rozšiřování sítě podpory nadání v Libereckém kraji pečuje krajský koordinátor, zaměstnanec NIDV v Liberci, a krajská koordinační skupina (KKS). Společné schůzky těch, kteří se o problematiku nadaných zajímají, se konají formou tzv. kulatých stolů. Na těchto jednáních sdílejí aktéři informace, své zkušenosti i způsoby vypořádání se s nastalými situacemi, s nimiž se v praxi setkávají. 

Krajská síť podpory nadání vzniká v rámci Systému podpory nadání. Ten je budován Národním institutem pro další vzdělávání ve spolupráci s dalšími organizacemi (PPP, ČŠI, SPC, KÚ, NÚV, RIS 3, školami) a jeho cílem je maximální rozvoj a plné využití potenciálu všech žáků včetně rozvíjení jejich tvořivosti, a to již od předškolního věku. 

Aktuality Liberecký kraj

« Zpět

iQLANDIA Liberec: nový workshop - Mladý chemiQ v únoru denně

 Vyrob si zkumavku, která svítí, zkumavku Chameleona, která mění barvy nebo zkumavku, která slouží jako hasící přístroj. Pouze v iQLANDII! Zdarma v rámci vstupného.

iQLandia zve tě na workshop, kde bude zkumavek, až  budou oči přecházet! Nejen, že si nějaké zkumavky vyrobíš, ale ukážeme ti, že jedna baňka může sloužit jako lednice a druhá jako topení.
Můžeš si také zahrát na nerozhodného chemika a vyrobit si zkumavky různých barev. Některé polymery dokážou na posezení spořádat mnoho vody. Zkus nakrmit našeho polymerního hladovce.

Máme pro tebe připraveno šest stanovišť:

    Posviť si zkumavkou
    Vodní jedlík
    Zkumavka chameleonem
    Jedna chladí, druhá hřeje
    Nerozhodný chemik
    Neviditelný hasící přístroj


A jestli chceš zjistit předem, co tě během workshopu čeká, můžeš zhlédnout pár dílů z našeho pořadu PokusiQ na stream.cz:

    Zelí chameleonem
    Superabsorbent
    Domácí hasičák


Workshop vedou naši zkušení odborní lektoři a můžeš se ho zúčastnit zdarma v rámci vstupného. Stačí si vyzvednout rezervační lístek na pokladně. Kapacita omezena!

Zdroj: http://www.iqlandia.cz/cz/iqlandia/novinky/novy-workshop-mlady-chemiq