Metodické materiály

Zpřístupněné metodické materiály jsou určeny pro různé stupně vzdělávání, přičemž je zahrnuto i mimoškolní - zájmové či neformální vzdělávání, případně volnočasové aktivity se vzdělávacím obsahem.

Část materiálů vznikla v rámci Systému podpory nadání - většinou prostřednictvím Sítě podpory nadání (SIPON), případně jako výstup realizovaných aktivit v krajských sítích. Tyto jsou označeny logem Systému podpory nadání.

Další odkazy na využitelné materiály můžete nalézt v sekci KNIHY

« Zpět

Metodická příručka a pracovní karty pro nadané žáky 1. stupně

Materiály vzniklé v rámci projektu Nadání je třeba rozvíjet. Projekt se zabývá problematikou vzdělávání nadaných žáků na základních školách a je veden snahou najít nové přístupy k vzdělávání nadaných žáků, aniž by byla omezena běžná výuka. Po přihlášení do systému projektu na http://nadanijetrebarozvijet.cz/cviceni/ je možnost získat dostupných více než 100 sad interaktivních úloh pro nadané žáky, které doplňují tištěné materiály. Úlohy byly vytvořeny s cílem rozvíjet a prohlubovat znalosti a dovednosti nadaného žáka a současně ulehčit práci pedagoga.

Příručka ke stažení

Pracovní karty ke stažení

 

Průměr (0 Hlasů)
Průměrné hodnocení je 0.0 hvězdiček z 5.

Metodické komentáře ke standardům ZV - Český jazyk a literatura

Materiál na metodickém portále RVP.cz využitelný při vzdělávání nadaných na ZŠ (viz. excelentní úroveň úloh) ve vzdělávacím oboru Český jazyk a literatura. Materiál ke stažení v příloze ...

Metodické komentáře ke Standardům pro základní vzdělávání: Cizí jazyk

Materiály na metodickém portále RVP.cz využitelný při vzdělávání nadaných na ZŠ (viz. excelentní úroveň úloh) ve vzdělávacím oboru Cizí jazyk. Materiály ke stažení v příloze článku .

Metodické komentáře k oboru Matematika a její aplikace

Materiál na metodickém portále RVP.cz využitelný při vzdělávání nadaných na ZŠ (viz. excelentní úroveň úloh) ve vzdělávacím oboru Matematika a její aplikace. Materiál ke stažení v...