Moravskoslezská síť podpory nadání

Krajský koordinátor podpory nadání

Ing. Martina Jatzková

email:  jatzkova@nidv.cz

tel: 596 120 454
 

Systém podpory nadání je budován Národním institutem pro další vzdělávání ve spolupráci s dalšími organizacemi. Jeho cílem je vytvářet vhodné prostředí pro rozvoj aktivit týkajících se nadaných dětí, žáků a studentů.

V Moravskoslezském kraji působí Krajská koordinační skupina, která sdružuje relevantní subjekty pro oblast nadání  a společně vytváří prostředí vhodné k maximálnímu rozvoji a plnému využití všech žáků.

Aktuality v Moravskoslezský kraj

« Zpět

Podpora nadání v Moravskoslezském kraji

Červnový měsíc na krajském pracovišti NIDV v Ostravě se zaměřil na problematiku nadaných žáků. Počátkem měsíce se sešla Krajská koordinační skupina Moravskoslezského kraje, kdy diskuze členů se zaměřila na probíhající a chystané aktivity pro nadané žáky a také další možnosti v navázání úzké kooperace v tomto kraji.

O týden později proběhl vzdělávací program s názvem Systematický úvod do problematiky nadání, kterého se zúčastnili zástupci mateřských, základních a středních škol. Lektorování se ujala paní doc. PaedDr. Jana Škrabánková, Ph.D. a pan PaedDr. Jiří Rozehnal.

Velice ráda bych poděkovala členům KKS, lektorům a účastníkům za účast na jednotlivých akcích na podporu nadání v kraji a těším se na další spolupráci.

Ing. Martina Jatzková, DiS.
krajský koordinátor podpory nadání
NIDV Ostrava