Moravskoslezská síť podpory nadání

Krajský koordinátor podpory nadání

Ing. Martina Jatzková

email:  jatzkova@nidv.cz

tel: 596 120 454
 

Systém podpory nadání je budován Národním institutem pro další vzdělávání ve spolupráci s dalšími organizacemi. Jeho cílem je vytvářet vhodné prostředí pro rozvoj aktivit týkajících se nadaných dětí, žáků a studentů.

V Moravskoslezském kraji působí Krajská koordinační skupina, která sdružuje relevantní subjekty pro oblast nadání  a společně vytváří prostředí vhodné k maximálnímu rozvoji a plnému využití všech žáků.

Aktuality v Moravskoslezský kraj

Jak moc jsou pro nás paradoxy v logice běžného jazyka i života užitečné?

Přijďte hledat společně s vědci odpovědi a neformálně diskutovat nad tématy z oblasti „mlhavé“ (fuzzy) logiky dne 11. prosince 2013 od 18.00 hodin do klubu Atlantik v Ostravě v rámci Science Café,...

Věda v novém kabátě

Techmania Science Center vyhlašuje soutěž pro talentované mladé lidi, kteří mají nápady, jak využít moderní technologie v oblečení.

Co baví úspěšné studenty Přírodovědecké fakulty OU?

Celkem pět studentů Přírodovědecké fakulty získalo na Akademickém dni Ostravské univerzity, který se konal 2. října 2013, ocenění.

Nadané děti s Aspergerovým syndromem: nabídka spolupráce

Mgr. Petra Kornášová, absolventka magisterského studia Speciální pedagogiky na Ostravské univerzitě nabízí spolupráci rodičům nadaných dětí s Aspergerovým syndromem.
Je zobrazeno 306 - 310 položek z celkového počtu 332.
Položek na stránku 5
  67