Systém podpory nadání v Plzeňském kraji

V Plzeňském kraji postupně vzniká jako součást Systému podpory nadání a péče o nadané v ČR Krajská síť podpory nadání, která je koordinována úzkou skupinou partnerů tzv. Krajskou koordinační skupinou. (KKS) Krajskou koordinační skupinu tvoří zástupci Pedagogicko-psychologické poradny, České školní inspekce, Krajského úřadu PK, Západočeské univerzity, NIDV a zástupci MŠ a ZŠ.

Členové Krajské koordinační skupiny 

Do krajské sítě postupně vstupují školy, školská zařízení a organizace, které mají zájem a potenciál rozvíjet nadání u dětí, žáků a studentů.

Jejím cílem je sdružovat a rozvíjet spolupráci se subjekty, které se podílejí na identifikaci a podpoře nadání. Dále získávat pro podporu nadání zdroje v rámci dotyčného kraje a usilovat o rozvoj aktivit pro nadané. Činnost krajské sítě podpory nadání je navázána na NIDV Plzeň.

Registrace do Krajské sítě podpory nadání Plzeňského kraje je v kompetenci krajského koordinátora. Zažádat o ni můžete prostřednictvím formuláře.

Diagnostiku a konzultační činnost v oblasti nadání a talentu dětí, žáků a studentů poskytuje v Plzeňském kraji:

Mgr. Eliška Kloudová  - tel: 377 468 146 email: eliska.kloudova@pepor-plzen.cz

Mgr. Václav Svoboda. - tel. 377 468 167 email: vaclav.svoboda@pepor-plzen.cz

Koordinátorka Krajské sítě podpory nadání Plzeňského kraje

Mgr. Monika Holečková

email: holeckova@nidv.cz

tel: 377 473 607

 

Aktuality Plzeňský kraj

Jak rostliny vedou vodu?

Techmania Science Center nabízí školním skupinám možnost zúčastnit se bezplatného workshopu, který rozvíjí učivo přírodovědných předmětů. Hodinu trvající workshop je nabízen do konce března 2014....

Vzdělávání v 21. století - konference

Science Centrum Techmania pořádá 4.2.2014 konferenci Vzdělávání v 21. stolení s podtitulem Propojení formálního a neformálního vzdělávání.

Novinky v 3D Planetáriu v Plzni

Ke Slunci se právě v těchto dnech přibližuje kometa ISON. Mimořádné projekce věnované právě tomuto vesmírnému tělesu se konají ve dnech 6. a 8.12. 2013 vždy od 18:00 hod.

Chcete poznat nanotechnologie opravdu zblízka?

Nanotechnologie jsou technologie velmi malých rozměrů. I s nimi se však dá dělat velká věda – a přinášejí také nemálo zábavy! Zajímá vás, kde se s nimi můžete setkat?

Věda v novém kabátě

Techmania Science Center vyhlašuje soutěž pro talentované mladé lidi, kteří mají nápady, jak využít moderní technologie v oblečení.
Je zobrazeno 321 - 325 položek z celkového počtu 371.
Položek na stránku 5
  75