Systém podpory nadání v Plzeňském kraji

V Plzeňském kraji postupně vzniká jako součást Systému podpory nadání a péče o nadané v ČR Krajská síť podpory nadání, která je koordinována úzkou skupinou partnerů tzv. Krajskou koordinační skupinou. (KKS) Krajskou koordinační skupinu tvoří zástupci Pedagogicko-psychologické poradny, České školní inspekce, Krajského úřadu PK, Západočeské univerzity, NIDV a zástupci MŠ a ZŠ.

Členové Krajské koordinační skupiny 

Do krajské sítě postupně vstupují školy, školská zařízení a organizace, které mají zájem a potenciál rozvíjet nadání u dětí, žáků a studentů.

Jejím cílem je sdružovat a rozvíjet spolupráci se subjekty, které se podílejí na identifikaci a podpoře nadání. Dále získávat pro podporu nadání zdroje v rámci dotyčného kraje a usilovat o rozvoj aktivit pro nadané. Činnost krajské sítě podpory nadání je navázána na NIDV Plzeň.

Registrace do Krajské sítě podpory nadání Plzeňského kraje je v kompetenci krajského koordinátora. Zažádat o ni můžete prostřednictvím formuláře.

Diagnostiku a konzultační činnost v oblasti nadání a talentu dětí, žáků a studentů poskytuje v Plzeňském kraji:

Mgr. Eliška Kloudová  - tel: 377 468 146 email: eliska.kloudova@pepor-plzen.cz

Mgr. Václav Svoboda. - tel. 377 468 167 email: vaclav.svoboda@pepor-plzen.cz

Koordinátorka Krajské sítě podpory nadání Plzeňského kraje

Mgr. Monika Holečková

email: holeckova@nidv.cz

tel: 377 473 607

 

Aktuality Plzeňský kraj

Energetický mix a role jaderné energie - přednáška

Ve středu 19. 6. 2013 od 9:00 - 10:00 hod. proběhne v Techmania Science Centru v Plzni zajímavá přednáška obsahující globální pohled na energetiku v současném světě.

Příběh jaderné energie v Techmania Centru v Plzni

Červen je v Techmanii hodně jadrný: od 1. do 30. 6. čeká návštěvníky originální technická výstava a na ní navázané populárně-vzdělávací přednášky.

Kempy a kurzy pro talentované žáky z Plzeňského kraje proběhnou opět v srpnu a září

Cílem projektu je podporovat a rozvíjet talent a zájem žáků o přírodovědné, společenskovědní, jazykové a umělecké obory. Cílovou skupinou jsou nadaní žáci základních, středních a základních...

Akademie nadání připravuje letní příměstské tábory

Na letní prázdniny v období od 1.7. do 9.8.2013 připravuje Akademie nadání celkem 6 týdnů (běhů) s pestrým programem.

Stipendijní kurz Edutainer Junior v Techmanii Plzeň

Zapojte se do kurzu Edutainer Junior, který je určen pro všechny, kteří mají zájem a potenciál trénovat se v oblasti komunikace vědy. Prostřednictvím interaktivních exponátů demonstrujících...
Je zobrazeno 351 - 355 položek z celkového počtu 384.
Položek na stránku 5
  77