Rozvojové a koučovací karty Regio

10.06.2019

Naše karty Vám pomohou s ujasněním Vašeho budoucího směřování - objevením vlastního potenciálu, odhalením Vašich předností a silných stránek prostřednictvím různých typů inteligencí, stanovením hodnot, které jsou pro Vás v pracovním životě důležité.

KARTY INTELIGENCÍ
Výklad karet je založen na intuitivním výběru inteligencí dle obrázku uvedeném na kartách. Rozvojové karty jsou primárně určeny pro kariérové poradce, výchovné poradce, psychology, kouče, učitele a ostatní, kteří pomáhají druhým v určování vlastního směru. Jsou vhodné i pro všechny, kteří chtějí hledat svůj směr sami. Součástí balení je 10 pevných karet velikosti 10,5 x 14,8 cm v krabičce z tvrdého papíru včetně návodu, jak s kartami pracovat.

KARTY PRACOVNÍCH HODNOT
Karty jsou určeny pro všechny, kteří si chtějí ujasnit své pracovní hodnoty. Může s nimi pracovat jednotlivec, kariérový poradce, výchovný poradce, psycholog, kouč i učitel. Součástí balení je 41 pevných karet velikosti 10,5 x 14,8 cm v krabičce z tvrdého papíru včetně návodu, jak s kartami pracovat. Každá karta obsahuje pracovní hodnotu a její obrázkové znázornění.

SADA KARET INTELIGENCÍ A KARET HODNOT
S kartami inteligencí a pracovních hodnot lze pracovat současně. Pomohou Vám s ujasněním Vašeho budoucího směřování - objevením vlastního potenciálu, odhalením Vašich předností a silných stránek prostřednictvím různých typů inteligencí, stanovením hodnot, které jsou pro Vás v pracovním životě důležité. Při současném nákupu Karet inteligencí a Karet pracovních hodnot získáte karty za zvýhodněnou cenu 850,- Kč.

Možnost zakoupení ZDE