Portál je centrálním bodem Systému podpory nadání, jehož cílem je maximální rozvoj a plné využití potenciálu každého dítěte, žáka, studenta. Systém zahrnuje oblasti formálního, zájmového i neformálního vzdělávání. Systém podpory nadání vychází z Koncepce podpory rozvoje nadání a péče o nadané na období let 2014 – 2020.

Páteří systému jsou Krajské sítě podpory nadání

Praha a střední Čechy Jihlava Pardubice Hradec Králové Liberec Ústí nad Labem Karlovy Vary Plzeň České Budějovice Brno Zlín Olomouc Ostrava Klikněte na kraj.Klikněte na kraj.

Do systému jsou zařazeny Soutěže a přehlídky v zájmovém vzdělávání, program Talnet, průběžně se zařazují další aktivity. 

Tento portál vznikl v projektu Systém péče o nadané v přírodních vědách PERUN (Péče, rozvoj, uplatnění nadání) realizovaného Národním institutem pro další vzdělávání.

Aktuální příspěvky

Nadané děti

Série článků pro rodiče nadaných dětí, ale nejen pro ně.

SIG Aktivní děti

Tři nebo více členů Mensy může vytvořit zájmovou skupinu neboli SIG za účelem rozvíjení a pěstování svého společného zájmu.

Péče o nadané dítě (diplomová práce)

Diplomová práce Renaty Bartošové (Brno 2010) se zaměřuje na hledání možností, jak v co nejranějším věku identifikovat nadané děti. Jako vhodná cesta se jeví větší zapojení učitelek mateřských škol...
Je zobrazeno 3 088 - 3 090 položek z celkového počtu 3 236.
Položek na stránku 3
  1 079

Napište nám

Chcete zveřejnit informace o svých aktivitách?

Chcete představit svou organizaci, školu, projekt?

Máte tipy na informace, které by mohly zajímat ostatní uživatele?

Máte pocit, že na stránkách něco chybí?

Napište nám na tutr@nidv.cz