Portál je centrálním bodem Systému podpory nadání, jehož cílem je maximální rozvoj a plné využití potenciálu každého dítěte, žáka, studenta. Systém zahrnuje oblasti formálního, zájmového i neformálního vzdělávání. Systém podpory nadání vychází z Koncepce podpory rozvoje nadání a péče o nadané na období let 2014 – 2020.

Páteří systému jsou Krajské sítě podpory nadání

Praha a střední Čechy Jihlava Pardubice Hradec Králové Liberec Ústí nad Labem Karlovy Vary Plzeň České Budějovice Brno Zlín Olomouc Ostrava Klikněte na kraj.Klikněte na kraj.

Do systému jsou zařazeny Soutěže a přehlídky v zájmovém vzdělávání, program Talnet, průběžně se zařazují další aktivity. 

Tento portál vznikl v projektu Systém péče o nadané v přírodních vědách PERUN (Péče, rozvoj, uplatnění nadání) realizovaného Národním institutem pro další vzdělávání.

Aktuální příspěvky

Diskuze k problematice nadání na Facebooku

Psychologové z Masarykovy univerzity (Michal Jabůrek, Šárka Portešová a kol.) – založili na Facebooku diskuzi k tématu nadaných dětí. Skupina je určena všem odborníkům (např....

Science Café Praha: Hraní s kognitivními roboty na ČVUT

  Hostem pražského Science Café bude prof. Václav Hlaváč.   Kdy     úterý 10. března 2015 od 19:00...

Úžasné chemické pokusy v kuchyni, Cynthia Light Brown

V knize Úžasné chemické pokusy v kuchyni mohou děti starší 9 let experimentovat s materiály, které najdou doma v kuchyni, a odhalovat při tom tajemství chemie. Dozví...
Je zobrazeno 2 167 - 2 169 položek z celkového počtu 3 426.
Položek na stránku 3
  1 142

Napište nám

Chcete zveřejnit informace o svých aktivitách?

Chcete představit svou organizaci, školu, projekt?

Máte tipy na informace, které by mohly zajímat ostatní uživatele?

Máte pocit, že na stránkách něco chybí?

Napište nám na tutr@nidv.cz