Akademie věd ČR ruší kvůli epidemiologické situaci Veletrh vědy

09.04.2020

O zrušení festivalu Veletrh vědy 2020

„Akademie věd ČR musela kvůli covid-19 zrušit populární akce – například Veletrh vědy. S fanoušky ale zůstáváme v kontaktu a aktivity přesouváme do online prostředí. Na portálu Věda na doma přinášíme tipy, jak neztratit kontakt s vědou ani v době karantény. Společně to zvládneme,“ říká Kateřina Sobotková, ředitelka Divize vnějších vztahů SSČ #AVČR.

https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t25/1.5/16/27a1.png");">➡ www.vedanadoma.cz https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta5/1.5/16/2b05.png")

V tuto chvíli cítíme zklamání, ale zároveň věříme, že nám tato zkušenost přinese i velké odhodlání a energii, kterou společně věnujeme přípravám Veletrhu vědy 2021,“ věří předsedkyně Akademie věd ČR Eva Zažímalová.

Organizátoři z Divize vnějších vztahů SSČ AV ČR, kteří veletrh připravovali, se omlouvají přednášejícím, vystavovatelům, účastníkům a všem těm, kteří se podíleli na přípravách. Zároveň slibují, že na všechny zajímavosti, včetně bohatého doprovodného programu, se mohou návštěvníci těšit na příštím ročníku – Veletrhu vědy v roce 2021.