CTM nabízí online kurzy a webinář

17.03.2020

Webinář Literature, Literacy and Critical Thinking
středa 18.3. v 16.30 na https://us04web.zoom.us/j/141466062

Pro další webináře prosím sledujte náš facebook.

Školy učí s CTM

Školám nabízíme kurzy CTM Online k výuce v celých třídách, pod vedením pedagogů školy. Pedagogy zaškolíme na online systém prostřednictvím webinářů s našimi instruktory. Celý program přizpůsobíme škole na míru.

CTM Online je dlouhodobé řešení pro propojení online a prezenční výuky – začněte online a pokračujte ve třídách či kombinací výuky podle toho, jak to škole bude vyhovovat. Z každé školy se díky CTM může stát škola virtuální.

Začít je možné s kurzem Literature, Literacy and Critical Thinking (module Sci-fi), který propojuje angličtinu, kritické myšlení a literaturu napříč žánry. Ve středu proběhne webinář k proškolení učitelů.

Aktuálně kurz využívají Gymnázium PORG, Gymnázium Na Zatlance, Gymnázium Hello Ostrava, Gymnázium Jana Palacha, Gymnázium Jana Nerudy, Gymnázium Jírovcova České Budějovice, Gymnázium Masarykovo náměstí Zlín. Připojit se mohou další školy, už tento týden, po středečním webináři.

NABÍDKA KURZU PRO ŠKOLY

  Registrace do jarního semestru pro individuáoní studenty stále otevřeny

Studenti si stále mohou vybírat z katalogu online kurzů v angličtině a zvolit si svůj obor ke studiu na virtuální škole CTM. Kurzy CTM Online jsou unikátní v tom, že student studuje online, v angličtině a zároveň má živý kontakt s instruktorem a s ostatními studenty. To je v tuto chvíli zásadní, protože studenti ze dne na den ztratili svoje komunity, třídy, kontakt se spolužáky i učiteli.

Z naší zkušenosti víme, že studenti své spolužáky i průvodce potřebují a nakonec si budou nejvíce užívat, ale i pamatovat, právě ty části online výuky, co proběhly naživo.

Studenti od 11 let po maturanty mohou studovat z domova, kvalitní a profesionální kurzy v angličtině a věnovat se oboru, který je baví.

NABÍDKA KURZŮ PRO JARNÍ SEMESTR