Letní příměstské tábory 2021 - Přihlašování začíná 15. února 2021

14.02.2021

Vybírat můžete z tematicky a věkově odlišných příměstských táborů. Tábory jsou rozdělené podle věku a jsou určené pro děti od předškoláků až po studenty devátých tříd základních škol.

Vybírat můžete z těchto letních táborů:

Vědangers

Spiderman, Hulk nebo Wonderwoman zachraňují každý den svět. Superschopnosti ale nenajdeme pouze v komiksech a filmech. Objevme společně supersílu vědy a zachraňme Zemi!

CIVILIZACE

Letní příměstský tábor pro děti s ukončenou 3.–5. třídou ZŠ / přihlašování od 15. 2. 2021

Vyzkoušejte, jak vybudovat vlastní Civilizaci! Zvládnete se poprat s inovativními technologiemi, které zdokonalí vaši těžbu a výstavbu? Vytěžíte ze země maximum nebo raději dosáhnete rovnováhy s přírodou? Budete stavět malebná městečka nebo obrovské metropole s továrnami a mrakodrapy? Rozhodnutí je na vás a vaší Civilizaci!

V průběhu týdne se dozvíte, jak a kde získat železo, uhlí, sklo nebo ropu. Vyzkoušíte si modelování z kinetického písku, montáž Leonardova mostu a v laboratoři si vyrobíte hopskulku z vodního skla. Čeká vás i celodenní výlet, kde budete v krajině hledat stopy po těžbě cenných surovin. Tak neváhejte a přijďte k nám vytěžit z letošních prázdnin maximum!

 
 
 

PRVNÍ NEBO POSLEDNÍ?

Letní příměstský tábor pro děti 6.–9. třídy ZŠ / přihlašování od 15. 2. 2021

Krev teče, sekundy ubíhají a v okolí žádný doktor. Co teď? Co dělat, když se tvým kamarádům něco stane?

Pojď to zjistit s námi. Na vlastní kůži zažiješ různé situace. A až přijde problém, už tě nevyděsí. Tým lektorů je připraven vám odpovědět na cokoliv o první pomoci. Troufneš si zeptat se?

Sám si vyzkoušíš, jak zachránit život nebo ošetřit ránu. Zkrátka dovednosti, které se v životě hodí každému. Ať budeš sedět za stolem nebo pracovat v terénu, nikdy nevíš co se přihodí.

Tábor je určen pro studenty s dokončenou 6. až 9. třídou ZŠ. Děti se na táboře naučí poskytovat první pomoc. Klademe důraz na vlastní bezpečnost, praktický trénink a pochopení důvodů, jak se v krizových situací chovat a především proč. Na přípravě a realizaci se podílí lektoři ZDrSEM, první pomoc zážitkem, z.s.