Permanentka do Techmanie zdarma pro všechny budoucí prvňáčky v Plzni a Plzeňském kraji

09.06.2021

Permanentní vstupenky budou vystavovány v průběhu běžné otevírací doby, jeiich platnost je ode dne vystavení do 31. 1. 2022.

Co musíte udělat pro to, abyste si mohli vyzvednout permanentku pro vašeho prvňáčka na recepci Techmania Science Center?

Budoucí prvňáček z Plzně nebo Plzeňského kraje
 

Jak postupovat před návštěvou Techmanie?
Rodiče budoucích prvňáčků z Plzeňského kraje vyplní Žádost o permanentní vstupenku pro prvňáky a spolu s ní přinesou na recepci Techmanie Rozhodnutí o přijetí do první třídy ZŠ na školní rok 2021/2022.

Budoucí prvňáčci z Plzně mají také možnost využít akce „Plzeňská karta pro prvňáčky zdarma“ od PMDP. Spolu s Plzeňskou kartou - přívěskem obdrží prvňáčci zdarma ještě Bonusový balíček slev, který obsahuje kupón na permanentní vstupenku do Techmanie. Odstřihnutý kupón je třeba spolu s Plzeňskou kartou prvňáčka předložit na recepci Techmanie.

Kam se nahraje permanentní vstup do Techmanie?
Na recepci Techmanie  vystavíme budoucímu prvňáčkovi naši permanentní kartičku, případně vstup nahrajeme na Plzeňskou kartu prvňáčka.

Co nezapomenout s sebou pro zřízení permanentní vstupenky?
 Vyplněnou žádost o permanentní vstupenku pro PRVŇÁKY (ke stažení ZDE)
 Rozhodnutí o přijetí na ZŠ
 Úsměv :)

nebo

 Plzeňskou kartu prvňáčka
 Odstřihnutý kupón

 
Официальное рабочее зеркало Вавада казино — проверенный ресурс с лицензией. Вход и Вавада регистрация, бонусы и тысячи слотов. immediate bitwave