Pitchuj startup má novou comoderátorku!

11.09.2021

Další příležitost dozvědět se o skvělých možnostech v zahraničí od investorů a dalších. Navíc si procvičíš angličtinu. Podcast najdeš mimo jiné také na našich webových stránkách SIT Port zde: https://www.sitport.cz/podcasty/ a klasicky na Spotify, Apple nebo Google podcasts. S T R A N A 3 Inspirativní příběhy startupistů a rozhovory s odborníky na nejrůznější oblasti spojené s businessem - to je SIT Port podcast! Jsme tady pro tebe, ať už hledáš pohodové povídání o inovativních začínajících podnikatelích nebo potřebuješ sám/sama radu do začátku. Nalaď si podcast,  který pro vás připravují tři SIT Porťačky - Terka, Verča a Radka.Těšit se můžeš na další hosty z řad startupistů, které jsme si s novou kolegyní Radkou pozvaly do podcastu Pitchuj startup! Radka nahradila Lenču, protože ta momentálně manažuje nový přírůstek v rodině - Adélku. Verča si pozve odborníky přes právo, marketing, osobní rozvoj a spoustu dalších. V podcastu STARTUP PEOPLE si budeme povídat se zajímavými zahraničními hosty. Další příležitost dozvědět se o skvělých možnostech v zahraničí od investorů a dalších. Navíc si procvičíš angličtinu. Podcast najdeš mimo jiné také na našich webových stránkách SIT Port zde: https://www.sitport.cz/podcasty/ a klasicky na Spotify, Apple nebo Google podcasts. S T R A N A 3 Inspirativní příběhy startupistů a rozhovory s odborníky na nejrůznější oblasti spojené s businessem - to je SIT Port podcast! Jsme tady pro tebe, ať už hledáš pohodové povídání o inovativních začínajících podnikatelích nebo potřebuješ sám/sama radu do začátku. Nalaď si podcast, který pro vás připravují tři SIT Porťačky - Terka, Verča a Radka.

Chceme ti předat naše zkušenosti a zajímavé informace od lidí, kteří mají co říct. Dozvíš se s námi nejen praktické rady pro vlastní business, ale také příběhy úspěšných startupů. Podcast je rozdělený na dvě kategorie. Novinky ze světa startupistů vede Terka, jejíž podcast se jmenuje Pitchuj Startup. Doprovází ji Radka, která je náš odborný hlas lidu. Verča zpovídá profesionály z různých oborů, kteří díky svým zkušenostem mají co říct.

Těšit se můžeš na další hosty z řad startupistů, které jsme si s novou kolegyní Radkou pozvaly do podcastu Pitchuj startup! Radka nahradila Lenču, protože ta momentálně manažuje nový přírůstek v rodině - Adélku. Verča si pozve odborníky přes právo, marketing, osobní rozvoj a spoustu dalších. V podcastu STARTUP PEOPLE si budeme povídat se zajímavými zahraničními hosty. Další příležitost dozvědět se o skvělých možnostech v zahraničí od investorů a dalších. Navíc si procvičíš angličtinu. Podcast najdeš mimo jiné také na našich webových stránkách SIT Port zde: https://www.sitport.cz/podcasty/ a klasicky na Spotify, Apple nebo Google podcasts.