Psychologická olympiáda - krajské kolo Vítězka Krajského kola psychologické olympiády je z Kladna

20.03.2020

Dvanáct úspěšných účastníků z kol okresních se snažilo během svých prezentací na téma „Můj velký sen“ zaujmout odbornou porotu. Všichni zúčastnění předvedli velmi zajímavé výkony. Porota nakonec vybrala tři nejlepší. Třetí místo obsadila Martina Uldrichová ze SZŠ a VOŠZ Kolín, na druhém místě se umístila Tereza Patráková ze SZŠ Benešov a celkovou vítězkou se stala Sandra Švecová ze Střední zdravotnické školy a VOŠZ Kladno. Ta pak postupuje do kola celostátního, které se má konat 1. – 2. dubna 2020 v Kyjově.

Zajímavým zpestřením soutěže byla i prezentace a beseda s plavkyní Markétou Pechovou, která si splnila svůj velký sen – přeplavat kanál La Manche – a to i přes svůj zdravotní handicap.