Soutěž Eurorebus startuje

26.09.2020

Soutěž probíhá po dobu celého školního roku a utkávají se v ní školní třídy i celé školy. Škola, jejíž třídy si v průběhu soutěže povedou nejlépe, získá putovní Pohár Eurorebus. Odměny v podobě menšího poháru se dočká i nejúspěšnější základní škola.

V letošním roce probíhá již 26. ročník!

V prvním pololetí:

Se spuštěním soutěžního ročníku odstartuje systém Elektronických kolBonusovek a Doprovodných her. První pololetí je kvalifikační fází soutěže, v níž školní třídy shromažďují body pro postup do Krajských kol. Hry budou na těchto stránkách spouštěny v nepravidelných intervalech, díky tomuto Kalendáři soutěže se o nich dozvíte vždy s desetidenním předstihem. Body tak mohou soutěžící ve prospěch svých tříd a škol získávat po celé první pololetí, přesněji řečeno do konce února.

V druhém pololetí:

Druhé pololetí je tzv. vyřazovací (selektivní) fází soutěže. Zhruba v průběhu března a dubna se budou konat Krajská kola. Konkrétní termíny jednotlivých kol budou upřesněny na těchto stránkách začátkem druhého pololetí tohoto školního roku. Do Krajského kola postoupí třídy, které v kvalifikační fázi získají nejvíce bodů. Kvalifikační fáze probíhá až do konce února.

Školní třídy postupují na základě úspěšnosti v Krajských kolech do Celostátního finále, které se bude konat začátkem června. Detaily budou včas uveřejněny na tomto webu.

 

Více informací a možnost přihlášení zde

https://www.eurorebus.cz/o-soutezi-p18.html