Úžasné divadlo fyziky

10.01.2020

ÚDiF neboli Úžasné Divadlo Fyziky je skupina lidí, kteří se rozhodli bavit diváky fyzikou. Předáváme radost z poznání a snažíme se probudit v lidech nadšení z pozorování světa kolem sebe. Fyzikální show děláme profesionálně, za šest let jsme naše vystoupení dostali na evropskou úroveň.

Nechceme ukazovat pouze prázdné efekty. Každé naše vystoupení má ústřední téma, příběh a myšlenku, kterou chceme sdělit. Záleží nám na tom, aby diváci mohli pochopit podstatu a příčiny překvapivých jevů, které právě viděli. Publikum je často aktivní součástí našich vystoupení a podílí se i na vysvětlení toho "jak naše kouzla děláme".

Science show u vás na škole? Pozvěte si odborníky s letitými zkušenostmi! Desátým rokem navštěvujeme školy a školky po celé České republice. Naše představení zhlédly děti z mateřských školek i univerzitní studenti. Science show, které nabízené, mohou být více didaktické nebo více motivační. Vhodné jsou jako zpestření běžné výuky nebo jako doplněk k oslavám školy. Jezdíme do vašich škol ve dvou variantách. Můžeme udělat větší množství malých (4-6) interaktivnějších vystoupení pro skupiny do 60 dětí nebo menší množství velkých vystoupení až pro 200 dětí. Vystoupení mohou být provedena za 45 minut, tak aby co nejméně narušovala provoz školy, ale mohou být delší či kratší podle zadání školy. Za jeden den jsme schopni provést maximálně dvě různá vystoupení. Cena jednodenního vystupování se pohybuje okolo 10 000 Kč v závislosti na počtu dětí a vzdálenosti od Brna.

Nově distribuujeme materiál, který se nám začíná hromadit nebo jsme ho objednávali ze zahraničí. Kdybyste vy měli něco na vyhození nebo vyřazení ve škole, rádi to využijeme nebo rozdáme. Více na distribuce pomůcek.

Více informací ZDE