Příměstský tábor: Robotika a vývoj her v Pythonu pro pokročilejší

Tábor probíhá denně od pondělí do pátku od 9 do 17. hod. Součástí je strava (oběd+svačina) a pitný režim, v ceně jsou také zahrnuty všechny pomůcky a vybavení. V rámci tábora také proběhne jeden výlet či exkurze spojený se zaměřením tábora, aby si děti propojily získané schopnosti a vědomosti s praxí.

Hlavní výhodou našich táborů je malý počet dětí ve skupině – maximálně 15 dětí na jednom turnuse. Počet vedoucích je 1 lektor na maximálně 5 dětí tak, aby byl zajištěn individuální přístup podle potřeb a zájmů každého dítěte.

Tábor je vhodný pro děti od 10 do 16 let. Vyjímečně přijímáme i šikovné devitileťáky. Pro účast na táboře předpokládáme základní zkušenosti s programováním (blokové nebo textové programovací jazyky – stačí např. Scratch, mBlock, Snap), naopak nevyžadujeme ani nepředpokládáme předchozí znalost programování v Pythonu. Lektoři před přijmutím na tábor ověřují on-line zkušebním testem. Místo testu může doporučit žáka i lektor – v případě, že chodí během roku na náš kroužek a je zdatný v programování.

Harmonogram:

Konkrétní harmonogram dní bude brzy doplněn. Co budeme na táboře ale rámcově dělat? ?

  • Učíme se textový programovací jazyk Python.
  • Programujeme destičku micro:bit, roboty, IoT, chytré hodinky apod.
  • Vyvíjíme 2D či 3D hru v prostředí Godot.
  • Propojujeme vytvořenou hru s virtuální realitou.
  • Diskutujeme ukázky z umělé inteligence, fyzikální simulace a kryptografie a také nás navštíví profesionální programátor počítačových her.

Změna programu vyhrazena z důvodu počasí či jiných nepříznivých okolností. Program se vždy snažíme dodržet nebo adekvátně nahradit.

Turnus je osvědčený z loňského roku. Pokud se ale někomu program loni líbil, nemusí se bát přihlásit znovu. Aktivity a témata upraví lektoři podle zájmu dětí a nudit se tedy nebudou ani loňští účastníci! ?

Jídelníček: nechte se zatím překvapit ? Dbáme na zdravou a kvalitní stravu vhodnou pro děti. Když je možnost tak i lokální suroviny. V případě dietních požadavků nás kontaktujte a pokusíme se to zařídit.

Lektor: oblíbení a zkušení lektoři z kroužků programování a robotiky Michal HloušekMichal Grňo a další

Cena: 6500 Kč s DPH/5 dní příměstského tábora se stravou (oběd a svačiny), s pitným režimem, pomůckami, učebními materiály a s technikou. 

Fakturace budou probíhat jakmile bude 100% jasné, že se tábor uskuteční.

Přihláška: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScd5eEsuZZdoh8wAX1denDmhzV2R4THp86qKiX_vTxh64ROuQ/viewform

Pro více info prosím pište na info@intellectus.cz

Přihláška je závazná.

Datum konání
19.07.2021 - 23.07.2021
Pravidelná
Ne
Organizátor
Intellectus
Adresa
Magdalény Rettigové 4
Praha 1
11000
Kraje
Hlavní město Praha
Url adresa
Registrace od - do
29.03.2021 - 18.07.2021
Typ
Žáci a studenti, Pedagogové, Rodiče
Obor
Ostatní, Programování, Technika
Cílové skupiny
Žáci - první stupeň, Žáci - druhý stupeň
Hodnocení